Cóż to takiego jest? Jak ją wykorzystać w praktyce? Ile kosztuje? …i dlaczego nie mogę z nią pójść na zakupy do Focusa?

Od jakiegoś czasu, a dokładniej od maja 2018 roku podczas naszych warsztatów w MiniMax Cafe, możecie spotkać się z kolorowymi KARTAMI oraz naklejkami, do korzystania z których zachęcamy Was nieustannie.

KARTĘ może otrzymać każde dziecko, które choć raz wzięło udział w naszych warsztatach. Zazwyczaj następuje to podczas wręczania dyplomów, pod koniec spotkania. Karta zawiera 5 pustych pól, w miejsce których należy nakleić odpowiednie naklejki tak, by stworzyły pełen wzór. Karta ma charakter lojalnościowy, nie wymaga rejestracji ani podawania danych osobowych. Kartą nie możemy dokonywać żadnych transakcji ani zakupów.

NAKLEJKI wydawane są po każdych warsztatach, w ilości 1 sztuka dla 1 dziecka, w zależności od tego, którą z kolei uczestnik aktualnie potrzebuje. Różne dzieci są na różnych etapach zbierania wzoru, dlatego po każdym spotkaniu warsztatowym dziecko informuje prowadzącego, którą naklejkę chciałoby otrzymać.  Nie wydajemy naklejek dla dzieci nieobecnych.

W przypadku zagubienia karty dziecko ma możliwość uzyskania nowej, jednak BEZ MOŻLIWOŚCI odtworzenia dotychczas zdobytych naklejek. Gdy dziecko odnajdzie dawną kartę – będzie mogło we własnym zakresie poprzeklejać naklejki w taki sposób, by zachować ciągłość obrazka na karcie.

DARMOWE warsztaty. Aby uzyskać prawo do darmowego przyjścia na warsztaty, należy zebrać 4 naklejki. Piątą naklejkę (papugę) uzyskujemy przynosząc na darmowe warsztaty swoją kartę. Karty z kompletem naklejek zostają odpowiednio oznakowane i zwrócone właścicielowi na pamiątkę.

PERSONALIZACJA – Dobrze jest podpisać swoją kartę i schować ją w bezpiecznym miejscu (np. w portfelu u rodzica ;-)). Karty są plastikowe i można po nich pisać mazakami do podpisywania płyt CD, dostępnymi również na warsztatach. Pomoże to uniknąć wszelkich pomyłek i zbędnego zamieszania.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do tego, że WARTO jest z KARTĄ przychodzić na warsztaty! Zapraszamy serdecznie, terminy najbliższych spotkań znajdziecie TU. Do zobaczenia :)

Udostępnij na: